Jump to content
H συγγραφική περίοδος για τον 60ο Γενικό Διαγωνισμό Σύντομης Ιστορίας λήγει σήμερα (υπάρχει διορία αποστολής των ιστοριών μέχρι τις 12 τα μεσάνυχτα). ×

22ος Διαγωνισμός Σύντομης Ιστορίας, Κατηγορία: ΕΦ, Θέμα: Σεξ


mman
 Share

Recommended Posts

  • Replies 663
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Nihilio

    42

  • DinoHajiyorgi

    53

  • mman

    90

  • Eugenia Rose

    69

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ρε μην αγχώνεστε! Δε βλέπεις που σχολιάζω; Αύριο που είναι κι η απεργία (αν δε μας πλακώσουν όλους μαζί) θα ρεφάρω. Το ίδιο και μεθαύριο που έχω ρεπό. Κανένα πρόβλημα λέμε...

Link to comment
Share on other sites

Καποιος μετρά τις μπουκιες μας... εννοώ τα σχόλια μας και υπόσχεται μονο διαδυκτιακά λουκούμια... εμεις αμα θέλουμε κανονικο δηλαδης? Η γευση ίδια τριαντάφυλλου για να ταιριαζει και με την υποφαινόμενη :rose:

' 'Οσο για το λίγωμα... μάλλον θα βοηθήσει λίγο περισσότερο νερο

75a9e304ffc76da2b29a2210a0dffe1e.jpg

 

Link to comment
Share on other sites

Σε λίγο ο Τιερί θα τυπωθεί και σε μπλουζάκια.

 

Ή στο ρολόι- τοιχου δώρο του νικητή :thmbup:

Edited by Eugenia Rose
Link to comment
Share on other sites

Και μετά από αυτό το λιγωτικό/δροσιστικό διάλειμμα, η ανακοίνωσις:

 

Επειδή το Σάββατο απόγευμα/βράδυ παίζει ένα μυτίγκιο το οποίο απ' ότι φαίνεται μαζεύει πολύ κόσμο που ίσως ήθελε να παρακολουθήσει τα αποτελέσματα live,

επειδή το Σάββατο βράδυ γενικά και άλλα μέλη μπορεί να θέλουν να βγουν,

και κυρίως επειδή ο φίλτατος εθελοντισμένος συγκαταμετρητής Nihilio δεν θα έχει προλάβει μέχρι το Σάββατο να ελέγξει τα ρεζιλίκια τις ψήφους σας,

 

η προθεσμία για την ψηφοφορία και μαζί με αυτήν και η ανακοίνωση των αποτελεσμάτων μετατίθεται για την Κυριακή 19/12, στις 11 μ.μ.

 

Υ.Γ. 1: Αυτό δεν σημαίνει ότι πρέπει να χαλαρώνουν οι ρυθμοί στο διάβασμα, την κατάταξη και την ψηφοφορία! :whip:

Υ.Γ. 2: Επειδή ο διοργανωτής θα προέρχεται από ένα κουλό Κυριακάτικο απογευματινό πάρτυ και συνεπώς μπορεί να έχει κεφάκια:dazzled:, προσευχηθείτε στις μόνες δύο θεότητες που μπορούν να εγγυηθούν τα σωστά αποτελέσματα: τον Μέγα Κθούλου και το δεξί πλοκάμι του Νιχίλιον.

Link to comment
Share on other sites

Αύριο θα 'χετε και τη δικιά μου ψήφο! Με καθυστέρησαν κάποιες υποχρεώσεις, αλλά επιτέλους... τελειώνω!:lol:

Link to comment
Share on other sites

ΤΗΝ ψήφο

 

Με προσβάλλεις.

 

Εμένα με προσβαλλετε και οι δύο... είναι ΤΟ ψηφο. :tease:

Link to comment
Share on other sites

Τελείωσα και με τα σχόλια. Νομίζω ότι μπορεί να μην σπάσαμε ρεκόρ πρωτοτυπίας, ωστόσο αυτήν τη φορά το ποσοστό των καλογραμμένων ιστοριών ήταν, κατά τη γνώμη μου, πραγματικά σαρωτικό.

 

thmbup.gif

Link to comment
Share on other sites

Ουφ! Επιτέλους... ολοκλήρωσα... Με τα σχόλια!

 

Όσον αφορά την ψήφο, η κατάταξη είναι έτοιμη, αλλά επιδέχεται ακόμα διορθώσεις με βάση τη δεύτερη ανάγνωση. Μέχρι μεθαύριο πάντως, θα έχω ψηφίσει! No worries!

 

 

Link to comment
Share on other sites

Μετά από 13 ψήφους, τέσσερεις ιστορίες αρχίζουν και κουνάνε μαντήλι. Με δέκα τουλάχιστον ψήφους ακόμα, μαθηματικά τα πάντα μπορούν να ανατραπούν, αλλά η μέχρι τώρα τάση δείχνει ότι θα είναι μεγάλη έκπληξη να μην κερδίσει μία από αυτές. Και ανάμεσα στις τέσσερεις πρώτες υπάρχουν και μερικές διαφορές που δεν είναι αμελητέες.

Αυτό που φαίνεται σίγουρο, είναι ότι, όπως το περίμενα δηλαδή, πάμε και για το δεύτερο ρολόι, αφού στις πρώτες πέντε θέσεις το σκορ είναι 3-2.

Ωραίος διαγωνισμός!:rolleyes:

Edited by mman
Link to comment
Share on other sites

Μετά από 13 ψήφους, τέσσερεις ιστορίες αρχίζουν και κουνάνε μαντήλι. Με δέκα τουλάχιστον ψήφους ακόμα, μαθηματικά τα πάντα μπορούν να ανατραπούν, αλλά η μέχρι τώρα τάση δείχνει ότι θα είναι μεγάλη έκπληξη να μην κερδίσει μία από αυτές. Και ανάμεσα στις τέσσερεις πρώτες υπάρχουν και μερικές διαφορές που δεν είναι αμελητέες.

 

 

Είσαι πρωτάρης (ως διοργανωτής) και νομίζεις ότι με δέκα ψήφους κατάλαβες τι γίνεται:D Περίμενε να δεις τι θα σου έρθει.

 

Έστειλα και τη δική μου ψήφο και, όπως είπα στους διοργανωτές, παρολίγο να κληρώσω την πρώτη θέση. Κατα τα άλλα, υπογράφω ευχαρίστως το σχόλιο του Dagoncult.

Link to comment
Share on other sites

Μετά από 13 ψήφους, τέσσερεις ιστορίες αρχίζουν και κουνάνε μαντήλι. Με δέκα τουλάχιστον ψήφους ακόμα, μαθηματικά τα πάντα μπορούν να ανατραπούν, αλλά η μέχρι τώρα τάση δείχνει ότι θα είναι μεγάλη έκπληξη να μην κερδίσει μία από αυτές. Και ανάμεσα στις τέσσερεις πρώτες υπάρχουν και μερικές διαφορές που δεν είναι αμελητέες.

 

 

Είσαι πρωτάρης (ως διοργανωτής) και νομίζεις ότι με δέκα ψήφους κατάλαβες τι γίνεται:D Περίμενε να δεις τι θα σου έρθει.

 

Κάτι ξέρεις από ψήφους κι εσύ, ε; :mf_sherlock:

Κάτι ξέρω από τον προηγούμενο διαγωνισμό κι εγώ.

Κάτι θα μάθει κι ο mman μέχρι το τέλος.

Link to comment
Share on other sites

Είσαι πρωτάρης (ως διοργανωτής) και νομίζεις ότι με δέκα ψήφους κατάλαβες τι γίνεται:D Περίμενε να δεις τι θα σου έρθει.

 

Κάτι θα μάθει κι ο mman μέχρι το τέλος.

Χμμ. Πιστεύω ότι είμαι πολύ εξοικειωμένος με τις διαφορές στα αναγνωστικά γούστα, οπότε ξαναδιαβάστε προσεκτικά το ποστ μου και μη με κάνετε να τονίζω πράγματα που εξαρχής δεν ήθελα να τονίσω.:rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

[...] ξαναδιαβάστε προσεκτικά το ποστ μου και μη με κάνετε να τονίζω πράγματα που εξαρχής δεν ήθελα να τονίσω.:rolleyes:

 

Έχετε δίκιο κύριε. Ταπεινά σας ζητούμε συγνώμη... :mf_surrender:

Link to comment
Share on other sites

Το καλό είναι ότι, καθώς ολοκληρώνετε τον σχολιασμό σας, τα διαδικτυακά λουκούμια εξαφανίζονται σιγά σιγά. Ο TheTregorian (που έχει προφανώς ξεχάσει την lizbeth), η Cassandra που χρωστάει μόνο 3 σχόλια και η lizbeth που οφείλει μόνο 4, παρακαλούνται ευγενικά :whip: να τελειώσουν και να περάσουν για το κέρασμα, ακολουθούμενοι από την KELAINO (6).

Οι υπόλοιποι τέσσσερεις συγγραφείς και μία νύφη παρακαλούνται:

--οι μεν συγγραφείς να φορτσάρουν λίγο γιατί η αλήθεια είναι πως τα σχόλια για τον διαγωνισμό είναι ό,τι τα προσ ερωτόλογα για το κρεβάτι -είναι πολύ καλύτερα να προηγούνται της κορύφωσης,

--η δε νύφη να αφήσει για λίγο τον γάμο και να πάει για πουρνάρια.

 

Άιντε, Μιέρεν! Τον έφαγες τον άνθρωπο!

 

Όσον αφορά την ψηφοφορία, θα ήταν υπέροχο αν μπορούσαμε να ψηφίσουμε όλοι μέχρι την Κυριακή στις 5 μ.μ., οπότε και θα φύγω από το σπίτι μου νηφάλιος (ακόμα), ώστε να διασφαλίσουμε ότι η ανακοίνωση των αποτελεσμάτων δεν θ' αργήσει πολύ μετά τις 11 μ.μ. Θυμίζω ότι η προθεσμία λήγει στις 11 μ.μ. αλλά η πείρα έχει δείξει ότι αν πέσουν ψήφοι την τελευταία στιγμή, η ανακοίνωση (μετά από επανακαταμετρήσεις, επιεβεβαιώσεις, ανταλλαγές ΠΜ κλπ.) πηγαίνει μισή με μία ώρα πίσω. Περιποιηθείτε μας για να σας περιποιηθούμε.

 

Gracias

Link to comment
Share on other sites

Τώρα ΠΟΙΟΣ (ή ΠΟΙΑ) έκανε log in με το προφίλ για να καλύψει τα ίχνη / σώσει τα προσχήματα... (έτοιμο το eroticohorrorοδιήγημα devil2.gif)

Λοιπόν, ουφ, έριξα κι εγώ μια και ξέδωσα. (νααα μια ψήφος)

Πρέπει πραγματικά να δώσω πολλά συγχαρίκια στους συγγραφείς. Πολύ καλό το επίπεδο των ιστοριών, indeed. Φοβερό ποσοστό παραγωγικότητας/ποιότητας. Φτου φτού!

Καλή επιτυχία σε όλους και τα λέμε στον τρόμο...devil2.gif

Link to comment
Share on other sites

Τώρα ΠΟΙΟΣ (ή ΠΟΙΑ) έκανε log in με το προφίλ για να καλύψει τα ίχνη / σώσει τα προσχήματα... (έτοιμο το eroticohorrorοδιήγημα devil2.gif)

 

Λοιπόν, ουφ, έριξα κι εγώ μια και ξέδωσα. (νααα μια ψήφος)

 

Πρέπει πραγματικά να δώσω πολλά συγχαρίκια στους συγγραφείς. Πολύ καλό το επίπεδο των ιστοριών, indeed. Φοβερό ποσοστό παραγωγικότητας/ποιότητας. Φτου φτού!

 

Καλή επιτυχία σε όλους και τα λέμε στον τρόμο...devil2.gif

 

 

Ντιν, 21 φορές σεξ σου κάνανε καλό, βλέπω...Τσίτα το δερματάκι!devil2.gif

 

Άντε να έρθει κι ο τρόμος, να αποτίσω επιτέλους φόρο τιμής στον λατρεμένο μου Λάβκραφτ...

 

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
 Share


×
×
  • Create New...

Important Information

You agree to the Terms of Use, Privacy Policy and Guidelines. We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue..