Jump to content

22ος Διαγωνισμός Σύντομης Ιστορίας, Κατηγορία: ΕΦ, Θέμα: Σεξ


mman
 Share

Recommended Posts

Πάμε ένα τραγουδάκι όλοι μαζί να εμψυχώσουμε όσους απόμειναν

 

 

 

 

Edit: Πωπω, που να 'θελα να σας αποκαρδιώσω κιόλας... ohmy.gif

Πιο πολύ νομίζω πάει αυτο :dazzled:

Edited by Eugenia Rose
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 663
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Nihilio

    42

  • DinoHajiyorgi

    53

  • mman

    90

  • Eugenia Rose

    69

Top Posters In This Topic

Posted Images

Να 'μαι λοιπόν κι εγώ. Τέλειωσα, αλλά δεν έμεινα ικανοποιημένη (πρωτότυπο). Δεν αναπτύχθηκε καλά η ιδέα, δε χωρούσε σ' αυτές τις λέξεις. Τεσπα, θα το κρίνετε μόνοι σας αυτό.

 

Οδηγός του Σεξ για Πρωτάρηδες

Link to comment
Share on other sites

Πιο πολύ νομίζω πάει αυτο

 

Χμμμ... έχω την αίσθηση ότι η πλειοψηφία των "αγορακίων" τερμάτισε πρώτη... ΟΚ, η παρούσα εξαιρείται :)

Μήπως σε πείραξε που τα αγοράκια δεν "είχαν χρόνο για το μωρό;" ε; ε; sleep.gif

Edited by Big Fat Pig
Link to comment
Share on other sites

Εντάξει λοιπόν, η τελευταία μέρα αλήθεια έφτασε. Νομίζω ότι αυτή τη στιγμή οι κυρίες Eroviana και Tiessa, είναι κοντά στην κορύφωση. Το ίδιο ελπίζω και για την Nienor, την οποία πίεσα :pokey:ευγενικά :whip:χθες το βράδυ. Δεν ξέρω αν κανένας άλλος που, μην έχοντας δώσει σημεία σημεία ζωής τόσο καιρό, το κάνει μόνος του σε κάποια γωνιά, αλλά ας βιαστεί να τελειώσει γρήγορα γιατί δεν είμαστε στην ώρα του "ποτού πριν" αλλά του "τσιγάρου μετά".

 

Α, και το βράδυ, μετά τα μεσάνυχτα, δεν πιστεύω να περιμένετε τίποτα μαζεμένα διηγήματα και links, ε; Θα γυρίσω σπίτι με θηλυκή παρέα

-τις μπύρες στο κεφάλι μου. Μα πώς σκέφτεστε έτσι...dry.gif

 

Link to comment
Share on other sites

Πιο πολύ νομίζω πάει αυτο

 

Χμμμ... έχω την αίσθηση ότι η πλειοψηφία των "αγορακίων" τερμάτισε πρώτη... ΟΚ, η παρούσα εξαιρείται :)

Μήπως σε πείραξε που τα αγοράκια δεν "είχαν χρόνο για το μωρό;" ε; ε; sleep.gif

 

Χμμμμμ... ίσως άμα μου διευκρινήσεις ποιά αγοράκια και πιο μωρό :tease: Πάντως το τραγούδι στην αρχή λεει και για κοριτσάκια, γεγονός που είναι αντιπροσωπευτικό πιστεύω, γιατί όλο και καποιοι, ανεξαρτήτως φύλου, ξενύχτησαν για να κάνουν το διηγημά τους ή να το διορθώσουν. Εσείς που έχετε τελειώσει και μάλιστα 2 διηγηματα αγαπητέ θα έρθετε σήμερα Φαεινόν?:mf_sherlock:

Link to comment
Share on other sites

[...] Τέλειωσα, αλλά δεν έμεινα ικανοποιημένη

 

Μα τι σου είναι η ζωή βρε παιδί μου... Την ώρα που πληκτρολογούσα, η Eroviana όντως τελείωνε... Μαρίνα, σ' ευχαριστώ ιδιαιτέρως που κατάφερες και έφτασ πρόλαβες! Ξέρω ότι ήταν χρονικά δύσκολο.

Link to comment
Share on other sites

[...]Εσείς που έχετε τελειώσει και μάλιστα 2 διηγηματα αγαπητέ θα έρθετε σήμερα Φαεινόν?:mf_sherlock:

 

2,8 παρακαλώ...

και δυστυχώς όχι, δε με βλέπω...

Edited by Big Fat Pig
Link to comment
Share on other sites

[...]Εσείς που έχετε τελειώσει και μάλιστα 2 διηγηματα αγαπητέ θα έρθετε σήμερα Φαεινόν?:mf_sherlock:

 

2,8 παρακαλώ...

και δυστυχώς όχι, δε με βλέπω...

 

Τα αγοράκια και τα κοριτσάκια θα ξενυχτίσουν χωρίς εσας :devil2:Τι να κάνουμε, δεν πειράζει. :holiday:

Link to comment
Share on other sites

Εντάξει. Τελείωσα! Ολοκλήρωσα!

Να μαζέψω τα κομμάτια μου κάνω κάτι τελευταίες διορθώσεις και θ' ανέβει πριν τις 7.00.

('Οχι, αν με παίρνει, ας ανέβει μετά δηλαδή...:lol:)

Edited by Tiessa
Link to comment
Share on other sites

Κλασσικά, ω μα τόσο κλασσικά, οι κυρίες μάς τα έκαναν μπλε από την αναμονή. Δική τους χορηγία η 24άωρη παράταση που λήγει σε λίγες ώρες!

 

 

Άξιζε όμως. Τα τελευταία διηγήματα επιβραβεύουν την υπομονή μας.

 

Link to comment
Share on other sites

Μια ερωτησούλαα... Πότε θα ξεκλειδώσουν οι ιστορίες; Από πότε θα μπορούμε να ανεβάζουμε σχόλια; holiday.gif

 

Κύριε Ντίνο μας,

 

"το καλό πράγμα αργεί να γίνει"!

 

Δεν το ξέρατε αυτό;

 

 

Link to comment
Share on other sites

Μια ερωτησούλαα... Πότε θα ξεκλειδώσουν οι ιστορίες; Από πότε θα μπορούμε να ανεβάζουμε σχόλια; holiday.gif

Οι ιστορίες ξεκλειδώνουν μόλις το κάνει κάποιος moderator (υποψιάζομαι ότι αυτός που φροντίζει το κλείδωμα μέχρι τώρα είναι ο Nihilio). Μετά τα μεσάνυχτα μπορείτε να... ορμήσετε σε όποια ιστορία πετύχετε ξεκλείδωτη. Αν οι ιστορίες παραμείνουν κλειδωμένες μετά τα μεσάνυχτα, απλά σημαίνει ότι θα πρέπει να σεβαστούμε την προσωπική ζωή των mods (έχουν κι αυτή μία) κάνοντας υπομονή μέχρι το πρώι.

 

Μία ακόμα ιστορία για να σας χαλάσει τα ερωτικά βράδια σας.

Απολαύστε την. ;)

 

Υγρό Άσπρο Χρώμα

Καλωσήρθες!

 

Εδίτιον το αναγνωριστικόν: Καλωσήρθες, Στάθη!;)

Edited by mman
Link to comment
Share on other sites

ΟΚ, την κάνω για την εκδήλωση του Ντίνου. Ίσως καταφέρω να μπω το βράδυ.

Link to comment
Share on other sites

Ζήτω! Μπράβο! Ορμάτε οι κοπέλες και τους ισοφαρίσαμε! 10-10! KELAINO, βάλε κι ένα λινκ εδώ και θα είσαι κούκλα!

Link to comment
Share on other sites

Ποιο ήταν είπαμε το ρεκόρ συμμετοχών;

 

22, στον προηγούμενο, τον φάντασυ. Λες στη μισή ώρα που μένει να το ξεπεράσουμε;

Link to comment
Share on other sites

Αν και δεν είμαι ο διοργανωτής, φαντάζομαι ότι η υποβολή των ιστοριών σταματάει εδώ και οι ιστορίες ξεκλειδώνονται για σχολιασμό.

 

Καλές αναγνώσεις.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
 Share


×
×
  • Create New...

Important Information

You agree to the Terms of Use, Privacy Policy and Guidelines. We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue..