Jump to content

22ος Διαγωνισμός Σύντομης Ιστορίας, Κατηγορία: ΕΦ, Θέμα: Σεξ


mman
 Share

Recommended Posts

Οι άλλες κοπέλες του φόρουμ τι κάνουν;

Δεν μιλάνε γι' αυτό. tongue.gif

 

 

Γράφουν όμως. Γράφουν. Αλήθεια.

Θα ανταποκριθούν κι ας ζορίζονται... sweatdrop.gif

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 663
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Nihilio

    42

  • DinoHajiyorgi

    53

  • mman

    90

  • Eugenia Rose

    69

Top Posters In This Topic

Posted Images

Και για να διορθώσω το ακόμη-ένα-σπαμ ποστ, να πω ότι γράφω κάτι, αλλά δεν ξέρω κατά πόσο είναι εντός διαγωνισμού.

Συγνώμη βρε Άννα (γιατί με σένα τουλάχιστο μπορώ να εκφραστώ ελεύθερα) αλλά όταν δεις σκύλο καβάλα σε σκύλα ξέρεις τι κάνουν έτσι; Ή έχεις μια βασική γνώση στο πως γίνονται τα μωρά. Ε όχι να έχεις γράψει κάτι και να μην είσαι σίγουρη αν είναι εντός διαγωνισμού!! ΟΧΙ ΜΕ ΤΕΤΟΙΟ ΘΕΜΑ! Πως να το πω αλλιώς; Ή έχει φίκι-φίκι ή δεν έχει! Μα πια!! :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Ω as in ΩΩΩΩned.

 

Κι εγώ το ίδιο θέμα είχα Άννα. Το κομμάτι της ΕΦ έκανε μια ιστορία χειρότερη απ' ότι θα ήταν, αν ΔΕΝ ήταν ΕΦ. Γι'αυτό και δεν θα τη σηκώσω (την ιστορία).

Link to comment
Share on other sites

Εγώ τα κατάφερα. ΚΑΙ σεξ έχει ΚΑΙ εφ! Μια χαρά δλδ! Την τελείωσα και θα την ανεβάσω μετα απο μερικές διορθώσεις ακομη!

 

Είμαι πολύ ενθουσιασμένη που θα συμμετάσχω σε εφ διαγωνισμό!! :clap: Πρώτη φορά είναι αυτή ντε...

Link to comment
Share on other sites

Κι εγώ θυμάμαι με ιδιαίτερη συγκίνηση την πρώτη μου φορά. Που συμμετείχα σε ΕΦδιαγωνισμό. Θα ήθελα να επαναλάβω την εμπειρία, αλλά δεν παίζει καμιά παράταση μάλλον ε?

Link to comment
Share on other sites

Η πρώτη φορά είναι μοναδική. Δεν επαναλαμβάνεται. Λυπάμαι που σου το χαλάω.

Link to comment
Share on other sites

Και για να διορθώσω το ακόμη-ένα-σπαμ ποστ, να πω ότι γράφω κάτι, αλλά δεν ξέρω κατά πόσο είναι εντός διαγωνισμού.

Συγνώμη βρε Άννα (γιατί με σένα τουλάχιστο μπορώ να εκφραστώ ελεύθερα) αλλά όταν δεις σκύλο καβάλα σε σκύλα ξέρεις τι κάνουν έτσι; Ή έχεις μια βασική γνώση στο πως γίνονται τα μωρά. Ε όχι να έχεις γράψει κάτι και να μην είσαι σίγουρη αν είναι εντός διαγωνισμού!! ΟΧΙ ΜΕ ΤΕΤΟΙΟ ΘΕΜΑ! Πως να το πω αλλιώς; Ή έχει φίκι-φίκι ή δεν έχει! Μα πια!! :rolleyes:

 

Για να χρειάζεται, κε Ντίνο μας, o διαγωνισμός τόσο μεγάλο αρχικό ποστ, με διευκρινίσεις επί διευκρινίσεων κλπ κλπ, μάλλον δεν είναι τόσο εύκολο να πει κανείς με σιγουριά αν είναι εντός θέματος η ιστορία του ή όχι. Πχ μπορεί να έχει σκηνές σεξ, αλλά να μην παίζουν σημαντικό ρόλο. Ή κάτι τέτοιο. Η ιστορία του Mesmer, ας πούμε, που δεν έχει ακριβώς σκηνές σεξ, αλλά απλώς υπονοούνται, είναι εντός ή όχι; I hope you can see my point.

 

Η πρώτη φορά είναι μοναδική. Δεν επαναλαμβάνεται.

 

Ευτυχώς, γιατί πολλοί θα θέλαμε να την ξεχάσουμε... (όχι την πρώτη φορά που συμμετείχαμε σε διαγωνισμό εφ).

Link to comment
Share on other sites

Η ιστορία του Mesmer, ας πούμε, που δεν έχει ακριβώς σκηνές σεξ

Πάει, με δυσφήμισε... Κάτι έχει μαζί μου αυτή η κοπελα... tease.gif

Link to comment
Share on other sites

αρλούμπ παραρλουμπ μπουρ-μπουρ-μπλουρπ, μπλα-μπλου-μπλα αρλουμπλά

Πάει, με δυσφήμισε... Κάτι έχει μαζί μου αυτή η κοπελα... tease.gif

Στάσου, έχεις κι εσύ αυτή την αίσθηση ότι μιλάει κάποιος... και κάτι ίσως λέει; Το παθαίνω κι εγώ καμιά φορά.

Link to comment
Share on other sites

αρλούμπ παραρλουμπ μπουρ-μπουρ-μπλουρπ, μπλα-μπλου-μπλα αρλουμπλά

Πάει, με δυσφήμισε... Κάτι έχει μαζί μου αυτή η κοπελα... tease.gif

Στάσου, έχεις κι εσύ αυτή την αίσθηση ότι μιλάει κάποιος... και κάτι ίσως λέει; Το παθαίνω κι εγώ καμιά φορά.

Απ' ό,τι φαίνεται, η δική μου περίπτωση είναι πιο σοβαρή... αφού απαντάω κιόλας tongue.gif

Link to comment
Share on other sites

Εγώ τα κατάφερα. ΚΑΙ σεξ έχει ΚΑΙ εφ! Μια χαρά δλδ! Την τελείωσα και θα την ανεβάσω μετα απο μερικές διορθώσεις ακομη!

 

Παρομοίως και δηλώνω επίσης χαρούμενος κι ευτυχής!!!^_^

Link to comment
Share on other sites

Καλά εγώ δεν χρειάζεται (φυσικά) να μιλήσω...

Ξέρετε...

Τα γνωστα...thumbsdownsmileyanim.gif

 

( Τουλάχιστον αυτή την φορά δεν είχα ιστορία και το ήξερα πως δεν θα συμμετάσχω... Κάτι είναι και αυτό; Ε; huh.gif )

Link to comment
Share on other sites

αρλούμπ παραρλουμπ μπουρ-μπουρ-μπλουρπ, μπλα-μπλου-μπλα αρλουμπλά

Πάει, με δυσφήμισε... Κάτι έχει μαζί μου αυτή η κοπελα... tease.gif

Στάσου, έχεις κι εσύ αυτή την αίσθηση ότι μιλάει κάποιος... και κάτι ίσως λέει; Το παθαίνω κι εγώ καμιά φορά.

 

(ΑΑΧΑΧΑΧΑ!) Τι σας έκανα πάλι, κε Ντίνο μας; Μη με τσιγκλάς γιατί δε θα φέρω την :animal_rooster: την Κυριακή! Τα παράπονα στον Μιχάλη για το σεντόνι του πρώτου ποστ, μπλαμπλου αρλουμπλα μπουρ μπουρ μπλα... :mf_surrender:

 

 

 

 

Άγγελε, την αντίθετη πρόθεση είχα, όχι να σε δυσφημίσω. Είναι πιο δύσκολο να γράψεις κάτι που απλώς υπονοεί τις σκηνές σεξ παρά να πέσεις βουρ στον πατσά και εκ των υστέρων να ψάξεις για μια ιστορία όπου θα μπαίνουν όλα αυτά. Αλλά μη με κάνεις να σου σχολιάσω την ιστορία πριν της ώρας της...

Link to comment
Share on other sites

Άγγελε, την αντίθετη πρόθεση είχα, όχι να σε δυσφημίσω.

Εννοείται ότι κατάλαβα πως δεν είχες κακή πρόθεση, όπως εννοείται ότι κι εσύ κατάλαβες ότι το παραπάνω σχόλιο το έκανα αστειευόμενος. Δεν χρειαζόταν να εξηγηθείς :)

 

Η ώρα όλων των ιστοριών πλησιάζει... δυο μερούλες έμειναν. Άντε, πού είστε οι τελευταίοι...; Δώστε ιστορίες στον λαό που περιμένει!

Link to comment
Share on other sites

Είναι πιο δύσκολο να γράψεις κάτι που απλώς υπονοεί τις σκηνές σεξ παρά να πέσεις βουρ στον πατσά και εκ των υστέρων να ψάξεις για μια ιστορία όπου θα μπαίνουν όλα αυτά. Αλλά μη με κάνεις να σου σχολιάσω την ιστορία πριν της ώρας της...

It's a tale old as time... Δεν καταλαβαίνω το κόλλημα κανενός. Ο Μιχάλης έδωσε το πιο εύκολο, το πιο γόνιμο θέμα...

post-1004-129131586806_thumb.jpg

post-1004-129131588014_thumb.jpg

post-1004-129131589609_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

It's a tale old as time... Δεν καταλαβαίνω το κόλλημα κανενός. Ο Μιχάλης έδωσε το πιο εύκολο, το πιο γόνιμο θέμα...

 

Μα ακριβώς. Είναι τόοοοσο εύκολο που παύει να είναι εύκολο.

Όσο για τη γονιμότητα, άσε... θα δεις προσεχώς.

 

Λοιπόν, άντε, δεσμεύομαι και με διαφήμιση -έχει να πέσει και γ@#$ το ξενύχτι για να είναι έτοιμη εγκαίρως:

 

Ο Χορός των Μετανυδριτών

 

post-1534-129131648468_thumb.jpg

Coming to the forum: Λήξη παρά ένα λεπτό

 

Link to comment
Share on other sites

Μπορώ να έχω την Κυριακή να γράψω με την ησυχία μου; Το ρεπό μου χαραμίστηκε σε εξωτερικές δουλειές δυστυχώς. Ελπίζω να μην κάνει συννεφιά, αλλιώς... σκούρα τα πράματα.

 

Ε; φανταστικέ διοργανωτή; Μια μίνι παρατασούλα; Θα τελειώσω (την ιστορία) αυτή τη φορά, το υπόσχομαι!

Link to comment
Share on other sites

Μπορώ να έχω την Κυριακή να γράψω με την ησυχία μου; Το ρεπό μου χαραμίστηκε σε εξωτερικές δουλειές δυστυχώς. Ελπίζω να μην κάνει συννεφιά, αλλιώς... σκούρα τα πράματα.

 

Ε; φανταστικέ διοργανωτή; Μια μίνι παρατασούλα; Θα τελειώσω (την ιστορία) αυτή τη φορά, το υπόσχομαι!

Έχω ξαναπεί σ' αυτό το φόρουμ ότι είμαι ιδιαίτερα επιρρεπής στα κομπλιμέντα, και να μη μου κάνετε, γιατί τα παίρνω πάνω μου. Όριστε! Τι κατάλαβες; Η προθεσμία υποβολής διηγημάτων παρατείνεται μέχρι την Κυριακή 5 Δεκεμβρίου 11:59 μ.μ. Παρακαλούνται όλοι οι κύριοι και οι κυρίες που συνεχίζουν τις λογοτεχνικές τους περιπτύξεις να έχουν τελειώσει -τις ιστορίες τους- μέχρι τότε.

 

Λεπτομέρειες σε αυριανό ποστ πουρνό-πουρνό.

 

Υ.Γ.: Η συννεφιά τι σχέση έχει;:huh::hmm:[Καλά, δεν είσαι υποχρεωμένη ν' απαντήσεις. Όταν πρόκειται για σεξ, όλα τα γούστα είναι σεβαστά...]

Link to comment
Share on other sites

Νομίζω ότι την παρέμβαση αυτή πρέπει να την έκανε ο διοργανωτής, αλλά, όπως διαβάζω το θέμα, η κάθε ιστορία πρέπει να έχει σα θέμα το σεξ, όχι απλά σεξ. Θα μπορούσε πχ να έλεγε για κάποιον που είναι μόνος στο διάστημα και του λείπει ή για έναν κόσμο που έχει μόνο άντρες/γυναίκες ή να είχε μια πιο συμβολική/φροϋδική θεώρηση του θέματος

 

Είναι διαγωνισμός ιστορίας ΕΦ, όχι πορνογραφήματος

Link to comment
Share on other sites

Απο ότι θυμάμαι, απο πιο πάνω θεωριτικά πάντα και εφόσον δώθηκε παράτα μέχρι Κυριακή βράδυ, αν προλάβει κάποιος να ολοκληρώσει άλλη μία ιστοριούλα μπορει να την καταθέσει σαν δεύτερη συμμετοχή? Πάντα θεωρητικά :mf_sherlock:

Edited by Eugenia Rose
Link to comment
Share on other sites

Απο ότι θυμάμαι, απο πιο πάνω θεωριτικά πάντα και εφόσον δώθηκε παράτα μέχρι Κυριακή βράδυ, αν προλάβει κάποιος να ολοκληρώσει άλλη μία ιστοριούλα μπορει να την καταθέσει σαν δεύτερη συμμετοχή? Πάντα θεωρητικά :mf_sherlock:

Πέρα από το ότι, πάντα θεωρητικά, η ανακοίνωση μιλάει για ιστορία και όχι για ιστορίες πρακτικά δε σε συμφέρει αυτό διότι οι ψήφοι σου θα μοιραστούν στα δύο άρα είναι λιγότερο πιθανό να κερδίσει κάποια από τις ιστορίες αυτές.

Link to comment
Share on other sites

Kοίτα, το θέμα είναι ότι άμα έχεις μια ιδέα που σου ήρθε χθές πχ. στο κεφάλι και θές πολύ άμα προλάβεις να την καταθέσεις? Και έσπασε ο :devil2: το ποδάρι του και δώθηκε παράταση και ίσως τα καταφέρεις? Δεν είναι σημαδι αυτό απο τον:mf_popeanim: να μην αφήσω την ιδέα να πάει χαμένη. Απλά με τρώει ο κ..εχεμμ.. κατάλαβες.. ισως να έχεις και δίκιο όμως, δεν ξέρω.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
 Share


×
×
  • Create New...

Important Information

You agree to the Terms of Use, Privacy Policy and Guidelines. We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue..