Jump to content

22ος Διαγωνισμός Σύντομης Ιστορίας, Κατηγορία: ΕΦ, Θέμα: Σεξ


mman
 Share

Recommended Posts

Δλδ θα με αναγκάσεις να κόψω ΚΙ ΑΛΛΑ επίθετα;!laugh.giflaugh.giflaugh.gif

 

Καλά, ευνουχίζομαι λίγο και το βράδυ ΄΄έρχομαι΄΄.

 

ΥΓ:Νομίζω για το 9 κάτι μου είχαν πει σε προηγούμενο διαγωνισμό...

Edited by Stanley
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 663
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Nihilio

    42

  • DinoHajiyorgi

    53

  • mman

    90

  • Eugenia Rose

    69

Top Posters In This Topic

Posted Images

Για να μη λέει όμως ο Χατζηγιώργης (και ο κάθε Χατζηγιώργης) ότι κοροϊδεύω, επισυνάπτω ότι είχα γράψει μέχρι τώρα. Θα υπήρχε ένα twist με το "perversion" εκεί που έχω σταματήσει (το οποίο φυσικά δεν ήταν αυτό που υποδήλωνε ο τίτλος) και θα διόρθωνα κάποιες τρύπες στο μπαρ, αν...

Ο μπαμπούλας Χατζηγιώργης διάβασε το κείμενο του Σπύρου και επιβεβαιώνει. Παρακαλεί επίσης τον συγγραφέα να το τελειώσει όποτε μπορεί. (Κανονικά, άλλοι έχουν γράψει τα δικά τους σε λιγότερο χρόνο, αλλά σεβόμαστε τους ρυθμούς του άλλου, για μια ειδικά τόσο ενδιαφέρουσα ιστορία.)

 

8 συμμετοχές μέχρι τώρα, 7 άρρενες και 1 κορασίδα! Τι γίνεται ρε παιδιά. Σαν bukkake το βλέπω. Οι άλλες κοπέλες του φόρουμ τι κάνουν; :huh:

Link to comment
Share on other sites

8 συμμετοχές μέχρι τώρα, 7 άρρενες και 1 κορασίδα! Τι γίνεται ρε παιδιά. Σαν bukkake το βλέπω.

Μ' αρέσει που τα αποτρόπαια σχόλια κινούνται μέσα στο πνεύμα του διαγωνισμού... tease.gif

Link to comment
Share on other sites

Τι γίνεται ρε παιδιά. Σαν bukkake το βλέπω. Οι άλλες κοπέλες του φόρουμ τι κάνουν; :huh:

 

Χαχα! Αυτό πάει να πει να έχεις αφομοιώσει το θεμα! Αν είναι ποτέ δυνατόν!

Link to comment
Share on other sites

Συγνώμη ψάχνω λίγο την ετοιμολογία του bukkake στο net και επιστρέφω.... :mf_sherlock:

 

8 συμμετοχές μέχρι τώρα, 7 άρρενες και 1 κορασίδα! Τι γίνεται ρε παιδιά. Σαν bukkake το βλέπω. Οι άλλες κοπέλες του φόρουμ τι κάνουν; :huh:

 

Επέστρεψα !!!!!Είπαμε σεξ αλλα όχι και έτσι...:dazzled:

Edited by Eugenia Rose
Link to comment
Share on other sites

8 συμμετοχές μέχρι τώρα, 7 άρρενες και 1 κορασίδα! Τι γίνεται ρε παιδιά. Σαν bukkake το βλέπω. Οι άλλες κοπέλες του φόρουμ τι κάνουν; :huh:

 

 

χαχαχαχαχαχαχαχα!!!!Ε όχι,αυτό δεν το περίμενα!!Ελπίζω να έχει θέση και για μένα σε λιγάκι και να μην χάσω το πατιρντί!!!!

Link to comment
Share on other sites

Φιου!Κι εγώ νόμιζα ότι θα ήταν κανένα άλλο λινκ!

 

Ας είναι. Ορίστε και η δική μου ιστορία. Αδημονώ για τη συζήτηση και τη διχογνωμία. Αντε, κορίτσια, εσάς περιμένω. Το Ψάρι της Τελευταίας Ωρας it is.

Link to comment
Share on other sites

Φιου!Κι εγώ νόμιζα ότι θα ήταν κανένα άλλο λινκ!

 

Ας είναι. Ορίστε και η δική μου ιστορία. Αδημονώ για τη συζήτηση και τη διχογνωμία. Αντε, κορίτσια, εσάς περιμένω. Το Ψάρι της Τελευταίας Ωρας it is.

 

Διαβάζω τώρα, μουχαχαχαχαχχαααααα....:devil2:

Link to comment
Share on other sites

8 συμμετοχές μέχρι τώρα, 7 άρρενες και 1 κορασίδα! Τι γίνεται ρε παιδιά. Σαν bukkake το βλέπω. Οι άλλες κοπέλες του φόρουμ τι κάνουν; :huh:

 

Τι λεξιλόγιο είναι αυτό, κε Ντίνο μας, δεν ντρέπεστε!:o Θα τρομάξει η Ευγενία και θα φύγει, ακόμα δε μπήκε καλά καλά στο sff!:blink:

 

Ως προς το τι κάνουμε οι υπόλοιπες, εγώ γράφω και είμαι στις 1725 λέξεις. Γράφουν επίσης και οι Τiessa και Eroviana.

Link to comment
Share on other sites

Νιχίλιος μπορεί να δωροδοκήθηκε, αλλά έχει γράψει αρκετή ΕΦ και πάρα πολύ σεξ στο νανόριμο (χωρίς πλάκα, τρόμος ήταν με κάμποσο Science Fantasy πεταμένο μέσα, απλά πέρσυ έγραψα την ανάπτυξη του μυστηρίου, τους χαρακτήρες και έστησα την πλοκή και φέτος έγραψα όλο το σεξ και τις καφρίλες - ανάρπαστο θα γίνει το αρχείο στο εργαστήριο)

 

Προηγούνται τώρα, κάτι διορθώσεις στο νάνο του 2007 που πολύ έχουν καθυστερήσει, να γράψω μια ιστοσελίδα και να κάνω τα συμπληρώματα στο ντραφτ των δύο πιο πρόσφατων νάνο. Ραντεβού στον διαγωνισμό τρόμου, σε αυτόν εδώ θα διαβάζω τί βίτσια βγάλατε στις ψηφοφορίες σας.

Link to comment
Share on other sites

[...] σε αυτόν εδώ θα διαβάζω τί βίτσια βγάλατε στις ψηφοφορίες σας.

Όπως καταλαβαίνετε κυρίες και κύριοι συμμετέχοντες στο buk Εεεμμμ, ναι. Εννοώ ότι (όταν αρχίσει η ψηφοφορία φυσικά) γίνεστε ρεζ στέλνετε τις ψήφους σας σ' εμένα και τον Nihilio.

Μιχάλη, μπορείς να κάνεις το κατάλληλο edit στο αρχικό ποστ;

 

Υ.Γ.: Με ιδιαίτερη... χαρά, βλέπω ότι μαζευόμαστε σιγά-σιγά σ' αυτή την τόσο ενδιαφέρουσα συνεύρεση.

Link to comment
Share on other sites

Συγνώμη ψάχνω λίγο την ετοιμολογία του bukkake στο net και επιστρέφω.... :mf_sherlock:

 

Επέστρεψα !!!!!Είπαμε σεξ αλλα όχι και έτσι...:dazzled:

Πρέπει να ζητήσω συγνώμη από την Ευγενία για το σχόλιο μου που μάλλον την έθιξε. Εκφράζομαι συχνά χωρίς να μαντεύω σωστά τα όρια των άλλων. Συνήθως παρασύρομαι, μια και βρίσκομαι ανάμεσα σε καλλιτέχνες, πιστεύοντας ότι είτε δεν έχουμε όρια, ή ότι δεν υπάρχουν ανθεκτικότερες ιδιοσυγκρασίες από τις δικές μας.

 

Θα έσβηνα το απρεπές σχόλιο με έντιτ, αλλά το quotαραν ήδη σε τόσα άλλα ποστ.

 

Η Ευγενία έχει ξανά την συγνώμη μου, και από μένα δεν θα δεχτεί ποτέ ούτε πείραγμα, δίνω τον λόγο μου.

Link to comment
Share on other sites

Καλά, μην αγχώνεστε, κε Ντίνο μας, και είστε και σε ηλικία εμφράγματος...:tongue: Η πλάκα είναι εκ των ων ουκ άνευ του φόρουμ. Δε νομίζω να έπαθε ψυχικό τραύμα η Ευγενία. Θα τη δείτε (ελπίζω) την Κυριακή στο Φαεινόν, να της τα πείτε και από κοντά.

 

Μην κόψουμε και τελείως τα πειράγματα, πάνω που άρχισε την καριέρα της σαν φωτομοντέλο η μεταλλική μου η κοτούλα! Πολλά κοτ κοτ εκ μέρους της και au revoir την Κυριακή.

Edited by wordsmith
Link to comment
Share on other sites

Συγνώμη ψάχνω λίγο την ετοιμολογία του bukkake στο net και επιστρέφω.... :mf_sherlock:

 

Επέστρεψα !!!!!Είπαμε σεξ αλλα όχι και έτσι...:dazzled:

Πρέπει να ζητήσω συγνώμη από την Ευγενία για το σχόλιο μου που μάλλον την έθιξε. Εκφράζομαι συχνά χωρίς να μαντεύω σωστά τα όρια των άλλων. Συνήθως παρασύρομαι, μια και βρίσκομαι ανάμεσα σε καλλιτέχνες, πιστεύοντας ότι είτε δεν έχουμε όρια, ή ότι δεν υπάρχουν ανθεκτικότερες ιδιοσυγκρασίες από τις δικές μας.

 

Θα έσβηνα το απρεπές σχόλιο με έντιτ, αλλά το quotαραν ήδη σε τόσα άλλα ποστ.

 

Η Ευγενία έχει ξανά την συγνώμη μου, και από μένα δεν θα δεχτεί ποτέ ούτε πείραγμα, δίνω τον λόγο μου.

 

Δεκτή η συγνώμη αν και δεν ήταν ανάγκη γιατί ίσως να μην το κατάλαβες αλλα δεν το παρεξήγησα, τουλάχιστον όχι περισσότερο από όσο εχω παρεξηγήσει αυτόν τον διαγωνισμο:tease:

 

Αποδίδω βέβαια την παρεξήγηση και στο ότι δεν έχουμε γνωριστεί, αλλα αυτό θα λυθεί την κυριακή με ευχάριστη μουσική συνοδεία πιάνου και υπο το φως των κεριων (ζητάω πολλά?):piano:

 

Όσο για τους καλλιτέχνες νόμιζα ότι είμαστε όλοι ευαίσθητες λεπτεπίλεπτες και ντελικάτες υπάρξεις, μήπως βρίσκομαι σε μία αυταπάτη?:hmm:

Edited by Eugenia Rose
Link to comment
Share on other sites

Ντίνο, αν λάβουμε υπόψη τι θεωρεί φυσιολογικό σεξ η Ευγενία,

Να φυσιολογικο sex My link

φτηνά την γλίτωσες! tease.gif

Link to comment
Share on other sites

Ντίνο, αν λάβουμε υπόψη τι θεωρεί φυσιολογικό σεξ η Ευγενία,

Να φυσιολογικο sex My link

φτηνά την γλίτωσες! tease.gif

 

ΜΟΥΧΑΧΧΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΑΑΑΑΑΑΑ....... :devil2: Σωστός!

Link to comment
Share on other sites

Οι άλλες κοπέλες του φόρουμ τι κάνουν; huh.gif

 

Δηλώνω το παρόν, αλλά όχι και την συμμετοχή μου - όχι ακόμα δηλαδή...

 

Ευγενία, συγγνώμη που σε αφήσαμε μονάχη στο... όργιο αυτό, αλλά πλάκωσε τόση δουλειά στη σχολή που δεν προλαβαίνω δυο εβδομάδες τώρα να κάνω διορθώσεις στο έτοιμο κείμενο... rolleyes.gif

 

Αλλά μη νομίζετε ότι θα τη γλιτώσετε τόσο εύκολα!! :tongue:

Link to comment
Share on other sites

Το θέμα, Ντίνο, είναι σε ποιο site έψαξε η Ευγενία!

Τι καλά που το ισοπεδώνουμε όλο και πιο πολύ! tease.gif

Link to comment
Share on other sites

Έψαξα στο site του discovery, εξ'ου και το link :devil2:

Edited by Eugenia Rose
Link to comment
Share on other sites

Οι άλλες κοπέλες του φόρουμ τι κάνουν;

Δεν μιλάνε γι' αυτό. :tongue:

 

edit (μετά την προειδοποίηση Nihilio :cold: )

Και για να διορθώσω το ακόμη-ένα-σπαμ ποστ, να πω ότι γράφω κάτι, αλλά δεν ξέρω κατά πόσο είναι εντός διαγωνισμού.

Edited by Cassandra Gotha
Link to comment
Share on other sites

Οι άλλες κοπέλες του φόρουμ τι κάνουν;

Δεν μιλάνε γι' αυτό. :tongue:

Προσέχτε τι θα πείτε εδώ. Σας προειδοποιώ.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
 Share


×
×
  • Create New...

Important Information

You agree to the Terms of Use, Privacy Policy and Guidelines. We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue..