Jump to content

22ος Διαγωνισμός Σύντομης Ιστορίας, Κατηγορία: ΕΦ, Θέμα: Σεξ


mman
 Share

Recommended Posts

Άντε να έρθει κι ο τρόμος, να αποτίσω επιτέλους φόρο τιμής στον λατρεμένο μου Λάβκραφτ...

 

Πότε έρχεται ο τρόμος βρε παιδιά? :devil2:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 663
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Nihilio

    42

  • DinoHajiyorgi

    53

  • mman

    90

  • Eugenia Rose

    69

Top Posters In This Topic

Posted Images

Άντε να έρθει κι ο τρόμος, να αποτίσω επιτέλους φόρο τιμής στον λατρεμένο μου Λάβκραφτ...

 

Πότε έρχεται ο τρόμος βρε παιδιά? :devil2:

Με το νέο έτος.

Link to comment
Share on other sites

Και... τα λέμε στον τρόμο...devil2.gif

Το Θέμα για τον Διαγωνισμό Τρόμου:

 

ΣΕΞ!!

post-1004-0-77765500-1292522959_thumb.jpg

 

Που να...σερνόμαστε!

Link to comment
Share on other sites

Και... τα λέμε στον τρόμο...devil2.gif

Το Θέμα για τον Διαγωνισμό Τρόμου:

 

ΣΕΞ!!

post-1004-0-77765500-1292522959_thumb.jpg

 

Που να...σερνόμαστε!

 

Mmmmm.... Monica Belluci "Dracula"! :thmbup:

Edited by Eugenia Rose
Link to comment
Share on other sites

Για σεξ και τρόμο είμαι κι εγώ μέσα. Το θέμα είναι πόσοι αντέχουν πραγματικά κάτι τέτοιο;

Link to comment
Share on other sites

Για σεξ και τρόμο είμαι κι εγώ μέσα. Το θέμα είναι πόσοι αντέχουν πραγματικά κάτι τέτοιο;

 

Κάτσε να δούμε ποιο θα ειναι το θέμα. Δεν βαρέθηκες το σεξ?

Link to comment
Share on other sites

Ρε Μιχάλη, τι διορία είναι αυτή αν δεν την τηρείς; Είναι Πέμπτη. Έχεις αρχίσει να αγχώνεσαι από τη Δευτέρα. Άσε μας πια με ηρεμία να σχολιάσουμε και να ψηφίσουμε!

 

Τι άγχος θεοί!:boxing:

Link to comment
Share on other sites

Δεν βαρέθηκες το σεξ?

:eek: What?! (παγοκολόνα η δεσποινίς)

 

Εννοώ σαν κεντρικό θέμα, να πρέπει οποσδήποτε να γράψεις και όχι να το βάζεις γιατι σου γουστάρει/κολάει σε μια σκηνή. Και στο κάτω κάτω να κάνουμε κατι άλλο τωρα κάτι διαφορετικό βρε παιδί μου να ανανεωθούμε. (Αυτό δεν σημαίνει οτι δεν θα βάλω σεξ και στο επόμενο.) Εξάλλου έχω ήδη μια ιδέα απο αυτόν τον διαγωνισμό που δεν ανέβασα γιατι είχα καταθέσει ήδη την πρώτη, είναι τόσο κουλή που με μια μετατροπή γινεται και τρόμου :devil2:

Link to comment
Share on other sites

Ο TheTregorian (που έχει προφανώς ξεχάσει την lizbeth)

 

Μόλις το κάναμε κύριε Μιχάλη μας, για να μην γκρινιάζετε! Περιμένω το γλύκισμα μου...

Link to comment
Share on other sites

Δεν βαρέθηκες το σεξ?

Eugenia, να το κοιτάξεις αυτό.

 

1) Ρε Μιχάλη, τι διορία είναι αυτή αν δεν την τηρείς; Είναι Πέμπτη. Έχεις αρχίσει να αγχώνεσαι από τη Δευτέρα. Άσε μας πια με ηρεμία να σχολιάσουμε και να ψηφίσουμε!

 

2) Τι άγχος θεοί!:boxing:

1) ΟΚ, χίλια σόρρια, (thx, TheTregorian) αλλά μόλις έλαβα και δεύτερη ψήφο με λάθος (διπλή αναγραφή διηγήματος με σύνολο 22) και αν συμβεί κάτι τέτοιο Κυριακή βράδυ, τα αποτελέσματα θα βγουν γύρω στις 1 π.μ. Αλλά, εντάξει, εγώ δεν ξαναγκρινιάζω και

όποιος δεν έχει ψηφίσει μέχρι το Σάββατο, κερνάει στη Βύνη.laugh.gif

 

2) Φτωχό κορίτσι. Από το άγχος κάνουν τα μάτια σου πουλάκια. Ένας είμαι.

Link to comment
Share on other sites

Δεν βαρέθηκες το σεξ?

Eugenia, να το κοιτάξεις αυτό.

 

 

Αμαν πια! %#%^*$&@#!!!@3!! Δεν εννοώ το Σεξ σαν πράξη αλλα σαν κέντρικό θέμα του διαγωνισμού! Θελώ να έχω την ελευθερία να το βάλω όπου μου έρθει μέσα στην επόμενη ιστορία και όχι επίτηδες!! Μια χαρά είναι το σεξ πότε είπα εγώ το α΄ντιθετο? Αμα δεν μου άρεσε δεν θα έγραφα!! :inlove::lolipop::rudolph::woot_jump:

Link to comment
Share on other sites

2) Φτωχό κορίτσι. Από το άγχος κάνουν τα μάτια σου πουλάκια. Ένας είμαι.

Μιλάει και για το συνδιοργανωτή.

Link to comment
Share on other sites

Χμμ.:mf_sherlock:

Μετά από 20 ψήφους, η ιστορία στην 4η θέση δείχνει να μένει πίσω από την πρώτη τριάδα, αλλά και να αποσπάται από το γκρουπ 5-6-7 που κρατάει σταθερές τις θέσεις του αρκετές ψήφους τώρα. Στην ουρά έχουν ξεχωρίσει τρεις.

Πάντως, με τουλάχιστον 7 ψήφους ακόμα, υπάρχει πολύ ψωμί ακόμα.

Link to comment
Share on other sites

Ψήφισα κι εγώ!! Μου 'χουν μεινει τρία σχόλια Κύριε Μιχάλη, θα τα κάνω σύντομα! :tongue: Καλά αποτελέσματα!

Link to comment
Share on other sites

Θα ψηφίσω κυριολεκτικά την τελευταία στιγμή! Επειδή δουλεύω και Σάββατο και Κυριακή (για να μη μιλήσω για τον πανικό που γίνεται στο βιβλιοπωλείο) κι έχω ακόμα τέσσερις ιστορίες. Συγγνώμη ρε Μιχάλη, θα προσπαθήσω να τελειώσω αύριο αλλά μάλλον δεν θα έρθω στη Βύνη έτσι. Χμμμ, θα δείξει..

 

Δεν ξαναπαίρνω μέρος σε διαγωνισμό. Διαβάζω απελπιστικά αργά, κουράστηκα!!!:dazzled:

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάντως ψήφισα σήμερα μετά από αρκετή σκέψη.

Όχι τόσο για το ποιες ιστορίες θα έβαζα πρώτες, αυτό το ήξερα, αλλά επειδή, συνολικά, το επίπεδο ήταν πολύ ψηλό και το να ξεχωρίσεις ποιες ιστορίες θα έμπαιναν στη μέση και ποιες λιγότερο στη μέση ήταν πάρα πολύ δύσκολο.

 

 

Επίσης δεν ξαναμετράω ψήφους σε διαγωνισμό με περισσότερους από 15 συμμετέχοντες...

Link to comment
Share on other sites

Θα ψηφίσω κυριολεκτικά την τελευταία στιγμή! Επειδή δουλεύω και Σάββατο και Κυριακή (για να μη μιλήσω για τον πανικό που γίνεται στο βιβλιοπωλείο) κι έχω ακόμα τέσσερις ιστορίες. Συγγνώμη ρε Μιχάλη, θα προσπαθήσω να τελειώσω αύριο αλλά μάλλον δεν θα έρθω στη Βύνη έτσι. Χμμμ, θα δείξει..

 

Δεν ξαναπαίρνω μέρος σε διαγωνισμό. Διαβάζω απελπιστικά αργά, κουράστηκα!!!:dazzled:

Έλα στη Βύνη και ψήφισε 11 παρά ένα:rolleyes:. Είπαμε, καλοί οι διαγωνισμοί, αλλά έχουμε και μερικές προτεραιότητες στη ζωή...:beer:

Link to comment
Share on other sites

Έλα και ψήφισε μέσα στη Βύνη, με ραβασάκι

 

Έλα, ρε συ, Μαρίνα στη Βύνη.

Και άκου: Για να μη δυσκολευτείς και αγχωθείς μήπως και δεν προλάβεις, θα σου προτείνω εγώ πώς να ψηφίσεις. :devil2:

Link to comment
Share on other sites

Ερωβι,μην ψηφισεις και πανε Βυνη.Θα σκοτωθουνε ολοι να σε κερασουνε,να σε εξυπηρετησουνε...βασιλισσα θα σε εχουν.:holiday:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
 Share


×
×
  • Create New...

Important Information

You agree to the Terms of Use, Privacy Policy and Guidelines. We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue..