Jump to content

24ος Διαγωνισμός Σύντομης Ιστορίας, Κατηγορία: Γενικός, Θέμα: Η Πόλη


DinMacXanthi
 Share

Recommended Posts

Συγγνώμη που διακόπτω, αλλά μόλις ψήφισα! :yahoo: (Τέτοια χαρά, γιατί το ξημέρωσα για να τα καταφέρω... :p)

 

Edit: Πάω για τα σχόλια τώρα! :)

Edited by Lady Nina
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 356
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • DinMacXanthi

    28

  • Stanley

    25

  • David1778

    27

  • Lady Nina

    31

Top Posters In This Topic

Posted Images

Αν σκίζεστε για τα ονόματα ευχαρίστως να σας τα δώσω.

 

 

Ω, αυτό κι αν είναι ενδιαφέρον! Πολύ θα το ήθελα. Εγώ είμαι μέσα.

Link to comment
Share on other sites

Διαβαζω τρια διηγηματα που μου μενουν και ψηφιζω. Χιλια συγγνωμη που αργησα να καταθεσω την ψηφο μου. Επιτεινεται η αγωνια. :good:

Edited by Αλχημιστής
Link to comment
Share on other sites

Α, ναι... Ψήφισα κι εγώ εδώ και μερικές ώρες, ανέβασα και τα σχόλια που χρωστούσα... Τώρα αναμένουμε... Καλή επιτυχία!

Link to comment
Share on other sites

Μιαμιση ωρα πριν το τελος... Η διαφορα βαθμων της ιστοριας 1 με τη 2 ειναι ΤΡΕΙΣ βαθμοι...

Link to comment
Share on other sites

Έχουμε απαράδεκτες καθυστερήσεις ξέρω εγώ. 5 minutes and counting. :tease:

Link to comment
Share on other sites

Συγχαρητήρια Άγγελε!!!!!! Έχω συγκλονιστεί:good:. :bounce8:

 

Πολύ ωραία πέρασα. Ελπίζω να μπορεσω να πάρω μέρος και στον επόμενο!!!!.

Link to comment
Share on other sites

Συγχαρητίρια στον ΄'Αγγελο αλλα και σε όλους τους συμετέχοντες και τους διοργανωτές του διαγωνισμού!!!! Μπράβο σας παιδιά! Και εις ανώτερα! :good:

Link to comment
Share on other sites

Yes!! :yahoo: Μπήκα και για μια φορά στην πρώτη δεκάδα! :p

 

Τα συγχαρητήριά μου

  • στον Άγγελο, το νικητή
  • στον Ντιν, τον διοργανωτή
  • στον Μιχαλιό, τον συγκαταμετρητή
  • σε όλους τους διαγωνιζόμενους
  • σε όλους τους ήρωες που διάβασαν, σχολίασαν ή/και ψήφισαν...!

Και τώρα, Ντιν, περιμένουμε και μερικά στατιστικά! ;-)

 

Edited by Lady Nina
Link to comment
Share on other sites

Συγχαρητηρια Αγγελε και εις ανωτερα!

 

Αναπαντεχη καταταξη παντως, δεν ειχε και πολλα κοινα με την δικια μου.:tease:

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Και τα δικά μου συγχαρητήρια Mesmer, μπράβο!

 

Εξαιρετική μνεία στην TheSea IsBurned, εις ανώτερα.

Link to comment
Share on other sites

Μπράβο στον νικητή και σε όλους που συμμετείχατε σε αυτόν τον διαγωνισμό, τα συγχαρητήρια μου στους δυο διοργανωτές και σε όλους εσάς που αποτελείτε αυτόν τον θεσμό .

 

 

Link to comment
Share on other sites

Πρώτος; :dazzled: Μα πώς έγινε αυτό; Δηλαδή δεν είναι λάθος; Ε, ας μην το κρατάω άλλο... :yahoo:

Σας ευχαριστώ πολύ όλους! Πραγματικά μεγάλη η τιμή του να φτάνεις τόσο ψηλά σ' ένα διαγωνισμό του φόρουμ. Ακόμα προσπαθώ να το χωνέψω.

 

Συγχαρητήρια κι από μένα σε όλους τους συμμετέχοντες για τα διηγήματά τους,

στους Din και Nih για τη διοργάνωση και την καταμέτρηση των ψήφων.

Ένα μεγάλο μπράβο στην TheSeaIsBurned, που στην πρώτη της συμμετοχή έφτασε πολύ ψηλά στην κατάταξη. Φυσικά περιμένουμε περισσότερα απ' αυτήν.

Τέλος, ευχαριστούμε όσους διάβασαν, ψήφισαν και σχολίασαν.

 

Και πάλι ευχαριστώ! Δεν έχω λόγια να περιγράψω πόσο όμορφα αισθάνομαι.

Edited by Mesmer
Link to comment
Share on other sites

Συγχαρητήρια στον Mesmer, νομίζω ότι έχουμε καινούργιο νικητή, σωστά; Συγχαρητήρια και στους υπόλοιπους 2 της τριάδας, σε όλους τους συμμετέχοντες και στην μικρή υποσχόμενη. Καλά επόμενα.

Link to comment
Share on other sites

Συγχαρητήρια στον Mesmer, νομίζω ότι έχουμε καινούργιο νικητή, σωστά; Συγχαρητήρια και στους υπόλοιπους 2 της τριάδας, σε όλους τους συμμετέχοντες και στην μικρή υποσχόμενη. Καλά επόμενα.

 

Συγχαρητήρια στο νικητή και τους διοργανωτές.

 

Η απαραίτητη απονομή προτείνω να γίνει σε μυτίγκιο στην παλιά πόλη της Ξάνθης. :devil2:

Link to comment
Share on other sites

Πολλά πολλά συγχαρητήρια στον Άγγελο για τη νίκη του! Συγχαρητήρια στον Din που έτρεξε το project όλο αυτό τον καιρό. Ισάξια συγχαρητήρια σε όλους τους διαγωνιζόμενους για τον κόπο τους και σε όσους διάβασαν, για τον χρόνο τους. Μεγάλες ανατροπές και ομολογώ οτι τουλάχιστον εγώ έπεσα τρομερά έξω στη λίστα μου σε σχέση με την τελική κατάταξη!

Με το καλό ο 25ος!

 

 

Link to comment
Share on other sites

Συγχαρητήρια Άγγελε! Συγχαρητήρια σε όλους τους διαγωνιζόμενους και τους διοργανωτές. Πολύ καλή εμπειρία…

 

 

Link to comment
Share on other sites

Congrats σε διοργανωτή, βοηθό, συμμετέχοντες και νικητές! Νομίζω ότι όλη η πρώτη εφτάδα είναι σημαντική για διάφορους λόγους:

 

Θέση 7, Lady Nina και Πλουτωνεία στους 207

6η θέση για το νέο διαμαντάκι του sff.gr, TheSea IsBurned και Η Πόλη των Αγγέλων στους 240

5η θέση για τη Wordsmith και Το Κλειδί της Πόλης που μάζεψε 244 βαθμούς

4η θέση στη Μιράπολις του Mindtwisted με 254 βαθμούς

Το χάλκινο μετάλλιο και τη τρίτη θέση, ο AScannerDarkly και οι Πομφόλυγες με 262 βαθμούς

Ασημένιο μετάλλιο και 2η θέση, 300 βαθμοί... Deadend μόνο 2 Ζαΐρ και μόνο 3 βαθμούς...

Χρυσό μετάλλιο και νέος νικητής του γενικού διαγωνισμού του SFF.GR MESMER - Εξω από τα τείχη και 303 βαθμοί!

Η Lady Nina και ο Mindtwisted για τις υψηλότερες θέσεις τους.

H TheSeaIsBurned για το εντυπωσιακό ντεμπούτο.

Η wordsmith για τη σταθερότητα στις ψηλές θέσεις.

Ο Scanner για το χάλκινο και φυσικά ο Mesmer για την πρώτη του νίκη!

 

Α! Και η deadend για τη δεύτερη, νομίζω, παρουσία της σε βάθρο και κυρίως για να μην πέσει και με πλακώσει το σπίτι μου...:lol:

Link to comment
Share on other sites

Ενώ ήταν η αγαπημένη μου ιστορία του διαγωνισμού, αυτή του Mesmer, δεν περίμενα ότι θα έβγαινε πρώτη! Μπράβο Άγγελε, πάντα τέτοια!

 

Συγχαρητήρια σε όλα τα παιδιά που συμμετείχαν. Ήταν ακόμα μία ωραία εμπειρία.

 

Συγχαρητήρια στον DinMacXanthi για την διεξαγωγή του διαγωνισμού, αλλά και στον Nihilio για όλη τη βοήθεια που πρόσφερε.

 

Τα μεγαλύτερα συγχαρητήρια πάντως πάνε σε αυτούς που άντεξαν και διάβασαν τις ιστορίες μας (ασχέτως αν ψήφισαν ή όχι). Όπως πάντα πρέπει να πάρουν το μεγαλύτερο βραβείο! good.gif

Link to comment
Share on other sites

  • Management

Congrats στον νικητή Mesmer (Άγγελο) :good: και σε όλους τους υπόλοιπους συμμετέχοντες. Ήταν ένας δυνατός διαγωνισμός!

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
 Share


×
×
  • Create New...

Important Information

You agree to the Terms of Use, Privacy Policy and Guidelines. We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue..